Kennel                             Feny * Psi       Štěňata                               Odchovy                                 FOTO                                   KNIHA                                 Odkazy
               

PHONE

 
 +420
                603 470 996
 
                                       
facebook                
 
 
                                            Novinky                  
                                 
 
 
 
Kennel

Jsme 

 malá rodinná chovatelská stanice zlatých retrieverů a naší první 

goldenku

 Klaris jsme si pořídili z CHS Chlupaté štěstí. Klaris nás svými

úžasnými

 vlastnostmi postupně vtahovala do chovatelského dění.

Proto 

 jsme v roce 2008 zaregistrovali naší CHS Ateka Dimom a začali

uvažovat

 o štěňátkách. A tak  jsme Klarisce dopřáli první vrh *A* Ateka Dimom

a z 

 tohoto vrhu jsme si ponechali Artase a Adelis ... a tak to začíná !
 
 

     
     
 
 
                     

                   
     
                                                     

Chovatelská stanice "ATEKA DIMOM" byla zaregistrována dne 5.1.2008 pod č. 1268/08. Jejím cílem je rodinný odchov kvalitních štěňat pro výstavy, práci, ale i jen tak pro radost majitelům. Kromě standardního exteriéru klademe velký důraz na zdraví a povahové vlastnosti. Naši jedinci absolvují i některá nepovinná vyšetření, např. dysplazie loketního kloubu. Naše štěňátka jsou odchovávána s největší láskou v rodinném prostředí v domku s možností výběhu na zahradu, a jsou našimi miláčky. Všichni psi jsou krmeni superprémiovými krmivy. Máme členství v Klubu chovatelů loveckých slídičů – sekce retrieverů a chováme pod FCI a ČMKU. Samozřejmostí je kompletní chovatelský servis.

Dalším naším cílem je spojit pracovní vlastnosti našich psů, kvalitní exteriér s ideální povahou a velký důraz klademe na zdraví. Snažíme se, aby naši psi měli vedle dobrých výstavních výsledků i kvalitní výsledky pracovní a především zdravotní.              Proto klademe velký důraz na výběr otce našich štěňat.

Chceme, aby naše štěňátka odcházela ke svým majitelům vždy v té nejlepší kondici a s předpokladem výborného zdraví a exteriéru.

 
  Bookmark and Share  
 
Dnes je:
/ Today is: